Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Ubezpieczenia pojazdów

25-04-2019

Własny samochodów powoli przestaje być symbolem wysokiego statusu materialnego. Coraz częściej osoby, nawet bardzo bogate, rezygnują z własnego auta. Zaczynają korzystać z usług wypożyczalni samochodów.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Do kogo skierowana jest taka usługa?

Jeszcze nie tak dawno taka usługa adresowana była do niezamożnych klientów, których nie było stać na własne auto i dalsze koszty utrzymania. Jednak teraz nie jest to już konieczność, ale świadoma decyzja. Wiele osób nie chce już brać kredytu na samochód. Wolą wypożyczyć auto.

Wielu mieszkańców dużych, zatłoczonych miast korzysta z takich usług. Przede wszystkim dlatego, że nie chcą ciągle szukać wolnego miejsca parkingowego. Czują się sfrustrowani, gdy muszą parkować daleko od domu. Ponadto parkowanie w metropolii wiąże się często z dużymi kosztami. W strefie parkowania musimy zapłacić za każdą godzinę parkowania. Jeśli wynajmujemy stałe miejsce parkowania lub garaż, płacimy określoną kwotę. Dlatego własne auto w dużym mieście niekoniecznie się opłaca. Wielu mieszkańców woli po prostu skorzystać z komunikacji miejskiej, dojechać rowerem lub pójść pieszo. Z wypożyczalni samochodów korzystają, gdy muszą coś przewieźć albo jadą gdzieś z całą rodziną.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni samochodów?

Przede wszystkim oferta wypożyczalni samochodów jest coraz ciekawsza i bardziej zróżnicowana. Oferują wiele modeli znanych i lubianych marek. Profesjonalne wypożyczalnie proponują samochody w różnym standardzie. W zależności od swoich potrzeb możemy bez problemu wybrać nieduży samochód kompaktowy, duże kombi, luksusowy, limuzynę lub dostawczy. Wynajmując auto, nie musimy już myśleć o limitach kilometrów, długim i żmudnym załatwianiu formalności i początkowych opłatach przygotowawczych. Bardzo dużą zaletą jest opcja podstawienia auta w umówionym miejscu i terminie wygodnym dla klienta.

Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Profesjonalne wypożyczalnie proponują też klientom:

  • indywidualne podejście,
  • obsługę na najwyższym poziomie i kompleksowe doradztwo w wyborze auta,
  • korzystne warunki współpracy,
  • zróżnicowaną flotę pojazdów,
  • jasną umowę bez żadnych ukrytych haczyków i przykrych niespodzianek,
  • wynajem na krótki, średni lub długi czas,
  • wygodne i nowe auta w świetnym stanie technicznym.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Ciekawy sposób na oszczędzanie

Jeśli chodzi o koszty, parking to najmniejszy problem. Musimy pamiętać o utrzymaniu auta. Z każdym rokiem samochodów będzie generował większe koszty. Wliczamy w to regularne naprawy, konserwację, czyszczenie, wymianę opon, zakup ubezpieczenia i przeglądy.

Dlatego wynajmując auto, możemy sporo zaoszczędzić. Cena usługi jest atrakcyjna. Uzależniona jest od modelu i pokonanego dystansu. Doba nie kosztuje więcej niż 200 zł. Jeżeli jednak wynajmiemy auto dłużej niż na 5 dni, możemy liczyć na ciekawy rabat. Wtedy za jeden dzień zapłacimy nie więcej niż 100 zł.

Możemy wybrać auto w zależności od potrzeb. Taka usługa jest świetną alternatywą do innych środków transportu. Dlatego warto wziąć ją pod uwagę. Porównajmy oferty różnych wypożyczalni i wybierzmy tą, którą proponuje najlepsze warunki.

Artykuł przygotowany przy współpracy z firmą Express Rent a Car oferującą - wynajem aut w Krakowie.
Podobne artykuły