Auto na minuty w Traficar.pl, czyli w pełni ubezpieczony samochód do wynajęcia

Ubezpieczenia pojazdów

25-04-2019

Carsharing to popularna na świecie usługa, która na dobre zadomowiła się w polskich miastach. Z wynajmu auta na minuty w Traficar.pl mogą korzystać m. in. mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania, Trójmiasta oraz Wrocławia. To świetna alternatywa dla taksówki, komunikacji miejskiej, wypożyczalni samochodowej a nawet własnego auta. Wynajmujemy bowiem w pełni ubezpieczony samochód płacąc jedynie za czas korzystania z niego oraz dystans, który pokonaliśmy.

Jak działa wynajem auta na minuty i dlaczego warto korzystać z tej usługi?

Carsharing jest bardzo popularną usługą, dzięki której możliwe jest szybkie wynajęcie samochodu za pomocą aplikacji mobilnej. Z auta możemy korzystać tak długo, jak tego potrzebujemy, a po zakończeniu jego użytkowania pozostawić je na dowolnym parkingu publicznym na terenie miasta. Opłata za korzystanie z samochodu w Traficar.pl jest bardzo atrakcyjna – kierowcy zapłacą jedynie 0,80 zł za każdy przejechany kilometr, 0,50 zł za minutę jazdy oraz 0,10 zł za minutę postoju. Ubezpieczenie samochodu, benzyna oraz opłaty za korzystanie z płatnych parkingów miejskich są wliczone w cenę wynajmu auta.

Wszystko to sprawia, że carsharing stanowi znacznie bardziej komfortową oraz opłacalną alternatywę dla korzystania z taksówek, autobusów oraz własnego samochodu, w przypadku których musimy liczyć się ze znacznie wyższymi kosztami oraz mniejszą wygodą. Wynajem auta na minuty w Traficar.pl pozwala szybko dotrzeć w każde miejsce bez konieczności rezygnowania z dodatkowej satysfakcji, jaką wielu osobom daje samodzielne prowadzenie samochodu.

Auto na minuty w Traficar.pl, czyli w pełni ubezpieczony samochód do wynajęcia

Auto na minuty a kwestie ubezpieczenia i bezpieczeństwa na drodze

Wiele osób zainteresowanych skorzystaniem z carsharingu zastanawia się nad kwestiami bezpieczeństwa związanymi z korzystaniem z auta na minuty. Jak wiadomo, każdy samochód powinien posiadać ubezpieczenie na wypadek kolizji lub uszkodzenia podczas przebywania na drodze. Traficar.pl udostępnia do wynajęcia w pełni ubezpieczone i sprawne auta, którymi można bezpiecznie oraz zgodnie z przepisami poruszać się po polskich drogach. Ubezpieczenie jest wliczone w cenę wynajmu auta, osoby korzystające z usługi nie ponoszą więc żadnych dodatkowych opłat związanych z ochroną na drodze.

Carsharing udostępniany przez Traficar.pl jest więc znacznie bardziej opłacalną finansowo usługą od wynajmu aut z wypożyczalni. Pozwala w ciągu kilku sekund wyszukać wszystkie zaparkowane w pobliżu naszej lokalizacji samochody do wynajęcia i jednym kliknięciem zarezerwować wybrany z nich. Opłata za korzystanie z samochodu jest pobierana bezpośrednio z karty płatniczej podłączonej do aplikacji w chwili zakończenia wynajmu samochodu. Wynajmujący płaci jedynie za czas, w którym auto pozostawało do jego dyspozycji oraz za dystans, jaki za jego pomocą pokonał.

W sytuacji, kiedy samochód ulegnie uszkodzeniu lub wypadkowi w trakcie użytkowania osoba wynajmująca musi jedynie zgłosić zaistniałe zdarzenie za pomocą dedykowanej infolinii na stronie Traficar.pl lub korzystając z numeru telefonu dostępnego bezpośrednio w aplikacji mobilnej.

Artykuł przygotowany przy współpracy z serwisem: Traficar.pl.

Podobne artykuły